ساعت زنانه بلموند SRL639.420
  • ساعت زنانه بلموند SRL639.420
  • ساعت زنانه بلموند SRL639.420

نمایندگی و خدماتساعت زنانه بلموند SRL639.420

  • کد محصول: SRL639.420
  • موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

Belmond یک نام تجاری است که پس از اثبات موفقیت خود در عرصه بین المللی از سال 2013، به ذکر نکات ذکر شده در مورد آخرین طرح های روند خود می پردازد.Belmond دارای مدل های مختلفی است که منعکس کننده شخصیت شما است، هر مدل به طور مرتب جزئیات چشمگیر...

گزینه های در دسترس

Belmond یک نام تجاری است که پس از اثبات موفقیت خود در عرصه بین المللی از سال 2013، به ذکر نکات ذکر شده در مورد آخرین طرح های روند خود می پردازد.

Belmond دارای مدل های مختلفی است که منعکس کننده شخصیت شما است، هر مدل به طور مرتب جزئیات چشمگیر را تولید می کند؛ صربستان، ارمنستان، رومانی، یونان ، و در مدت کوتاهی از آمار فروش قابل توجهی برخوردار است.
مهمترین ویژگی که Belmond را از مارک های دیگر تشخیص می دهد؛ تیم طراحی Arıkan Saat در حال بررسی هر جزئیات برای تمام مدل ها و آشکار سازی طرح های ویژه ای است که مطابق با تمایل به استفاده از فرایند تولید با کیفیت می باشد.
Belmond نشان دهنده طرح های مرسوم، شیک، سبک های مختلف و جایگزین های نخبه است. در هر دو مجموعه مردان و زنان، همه آنها گزینه های مختلفی را ارائه می دهند. مجموعه Belmond، که هر کس می تواند یک ساعت با توجه به سلیقه خود پیدا کند، به مصرف کنندگان با گزینه های متعدد ارائه می شود.
ساعت مچی
تاریخ شمار و توضیحاتندارد
رنگ صفحه سفید-مشکی
مقاومت در برابر آب3 ATM
نوع قفل ساده
کشور سازنده موتورژاپنی
گارانتی 1 سال
جنسیت زنانه
جنس بند سرامیکی
جنس بند استیل
تعداد موتورتک موتور
کلاس مجلسی
کلاس روزمره
تغذیه موتور باتری
اصالت ساختاورجینال
رنگ بندمشکی
حالت صفحه گرد
برند ( مارک )بلموند / BELMOND
رنگ بندمسی
کلاس کلاسیک