ساعت زنانه رادو 0278.1188 حصیری طلایی
  • ساعت زنانه رادو 0278.1188 حصیری طلایی
  • ساعت زنانه رادو 0278.1188 حصیری طلایی

ساعت زنانه رادو 0278.1188 حصیری طلایی

248,000تومان
  • کد محصول: 0278.1188
  • موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

در سال 1917 سه برادر به نام‌های Fritz،Ernst،Schlup، کارگاه ساعت سازی را در سوئیس تاسیس کرده که همان شرکت رادو است که امروز ما می‌شناسیم.کارگاه کوچک خانگی آن‌ها در ابتدا قسمتی از منزل پدری شان بود و بعدها آن را گسترش دادند. در اواخر جنگ جهانی دوم ی...

در سال 1917 سه برادر به نام‌های Fritz،Ernst،Schlup، کارگاه ساعت سازی را در سوئیس تاسیس کرده که همان شرکت رادو است که امروز ما می‌شناسیم.کارگاه کوچک خانگی آن‌ها در ابتدا قسمتی از منزل پدری شان بود و بعدها آن را گسترش دادند. در اواخر جنگ جهانی دوم یکی از بزرگترین تولید کننده گان ساعت در جهان شدند.

40سال بعد آنها اسم کارخانه خود را به Rado Uhren تغییر دادند و اولین کلکسیون ساعت‌هایشان را به نمایش گذاشتند.ساعت‌های Golden Horse آن‌ها، اولین ساعت‌های ضد آب کارخانه رادو بود که به بازار آمد.رادو در آن زمان یکی از مطرح ترین برند‌های بین المللی بود و در 61 کشور به فروش رفت.در سال 1962 یکی از بهترین مدل‌های خود را با نام Diastar تولید کرده که اولین ساعت ضد خش در دنیا بود و از همه نظر پاسخ گوی نیاز مشتری بود.آنها در این مدل ساعت فلزی را به کار برده که از پودر کاربید تنگستن ساخته شده بود.

این کارخانه اولین ساعت طلایی خود را که مدل DiaStarدر سال 1972 به بازار عرضه کرد.این برند همچنین در سال 1986 موفق به تولید سرامیک‌های ضدخش در ساخت دستبند گردید و با این کار تحولی در صنعت ساعت سازی به وجود آورد.در سال 1993، مدل Sintra را که اولین ساعتی بود که با سرمت سرامیکی ساخته شده از تیتانیوم که با فلز مخلوط شده است تولید کردند.این برند یکی از مبتکرین و موفق ترین برندها در تولید و طراحی ساعت‌های جدید است که همین باعث شهرت بین المللی آنها شده است.شعار همیشگی این برند این است که : اگر بتوانیم چیزی را تصور کنیم پس قطعا می‌توانیم آن را تولید کنیم. آن‌ها با پیروی از این شعار اختراعات زیادی در زمینه ساعت انجام داده اند.

ساعت مچی
تاریخ شمار و توضیحاتتاریخ
رنگ صفحه مشکی
مقاومت در برابر آب ATM 3
نوع قفل ساده حصیری
کشور سازنده موتورژاپن
گارانتی یک سال
زنانهجنسیت
استیلجنس بند
تک موتورتعداد موتور
روزمرهکلاس
باتری تغذیه موتور
های کپیاصالت ساخت
طلاییرنگ بند
گرد حالت صفحه
رادو / RADOبرند ( مارک )
کلاسیککلاس
حصیریجنس بند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب