فروش کالا در پی واچ

فروشگاه "پی واچ " محیط مناسبی برای ارائه محصولات شرکت‌های تو لید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده است. تامین‌کنندگان کالا در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. برخی از ویژگی‌های ارائه محصولات شما در "پی واچ" به شرح زیر است:

گستره‌ی وسیع کالاها
هر کالایی که عرضه می شود، در فروشگاه "پی واچ" قابل ارائه است. با بهره‌مندی از 16 طبقه‌بندی موضوعی کالا، امکان فروش تمامی محصولات فراهم شده است. از کالاهای پوشاک، برقی و الکترونیکی گرفته تا کالاهای کادویی و زینتی. در حال حاضر بیش از 500 محصول در موقعیت عرضه و فروش قرار دارند

امکان ارائه اطلاعات دقیق از کالاها به همراه تصویر آنها
در "پی واچ" قادر خواهید بود تا اطلاعات محصولات را به رایگان و به بهترین شکل مشاهده نمایید. اطلاعات کلی‌ کالا، مشخصات دقیق فنی و کارکردی، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌،‌ شرایط گارنتی و خدمات ‌پس از فروش و هر اطلاعاتی که برای عرضه موفق کالای خود لازم می‌دانیم. ثبت اطلاعات محصولات بر عهده کارشناسان "پی واچ" است و این گروه آماده است تا در هر زمان با دریافت ارائه اطلاعات جدید، به سرعت نسبت به بروزرسانی مشخصات کالاهای ثبت شده اقدام نماید.

ساعت کار فروشگاه "پی واچ"
یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. "پی واچ" نیز در تمامی روزهای هفته و از ساعت 9 تا 15 امکان خرید کالاها را برای شما به ارمغان می‌آورد. شما اگر در ساعات معمول خرید، فرصت بازدید کالای را نداشته باشید این امکان را خواهند داشت تا محصولات‌ را در هر زمان دیگر دیده و خریداری کنید

انبوه مخاطبین و بازدید
فروشگاه "پی واچ " توسط مخاطبان انبوه‌اش، روزانه هزاران ساعت مورد بازدید بوده و محصولات آن در هر روز بیش از صدها هزار بار مورد مشاهده قرار می‌گیرند. بر این اساس، عرضه کالا در "پی واچ" به مثابه آن است که محصولات خود را در تک تک فروشگاه‌های یکی از پرترددترین مراکز خرید شهر قرار داده‌ایم. در چنین محیطی هیچ کالایی از چشم دور نمانده و احتمال فروش آن افزایش خواهد یافت.

وسعت بازار هدف
جغرافیای فعالیت "پی واچ"، تمامی ایران است. از پایتخت و مراکز استانها تا دورترین و کوچک‌ترین شهرهای کشور. هر کسی که در ایران به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند مشتری بالقوه‌ی فروشگاه ما باشد. چنین فرصتی، افق جدید‌ی از محصولات را در پیش‌ نظرتان می‌گشاید. ضمن اینکه، "پی واچ" مسئولیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده به شما را می‌پذیرد.

امکان تعیین قیمت توسط تامین‌کننده
قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه "پی واچ"، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد. این امکان برای تمامی تامین‌کنندگان فراهم خواهد بود تا در هر زمان نسبت به تغییر قیمت کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین فروشگاه "پی واچ" این امکان را در اختیار را دارد تا در صورت تمایل و در دوره‌های زمانی مشخص محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نماید. همانند قیمت‌گذاری محصولات،‌ میزان درصد یا مقدار تخفیفات ارائه شده و دوره اعمال آنها نیز توسط شرکت تعیین می‌گردد.

سرعت در عرضه کالاهای جدید
عرضه کالا درپی واچ، سریع‌ترین روش معرفی محصولات به بازار است. تنها کافی است تا اطلاعات و تصاویر آن را در پی واچ قرار دهیم. کالا بلافاصله در معرض دید بازدید‌کنندگان "پی واچ" خواهد بود، در سراسر فضای وب.